sng_1header
Drodzy odbiorcy NL Ewy Foley,
Wiem, że długo milczałam, ale dzisiaj jest bardzo SPECJALNY DZIEŃ i mam dla Was bardzo SPECJALNE ZAPROSZENIE..
Kup TERAZ komuś, kogo kochasz, cenisz, lubisz, szanujesz bilet na Festiwal Szczęścia, poniżej specjalny KOD PROMOCYJNY ważny do północy!
To jest impreza charytatywna – zbieramy na protezę lewego ramienia dla Maciek Macix !!!
Potrzebujemy Twojej pomocy, a ty i twój Walentyn/Walentynka dostaniecie 8 marca ośmiu znakomitych prelegentów i 8 godzin INSPIRACJI do Szczęście na głowie
Jeżeli nie teraz to kiedy, a jeżeli nie ty to kto??? „SZCZĘŚCIE JEST TWOIM OBOWIĄZKIEM!!!”
W dniu urodzin Maćka mojego syna 8 marca w Warszawie robię duuużąąą imprezę – mamy event na FB, jest strona – podawajcie dalej i przybywajcie licznie!!
Proszę przeczytaj uważnie poniżej krótką opowieść MAĆKÓW DWÓCH, bo wydarzenie jest non-profit i kupując dzisiaj bilet nie tylko dostaniesz go w specjalnej cenie ważnej tylko dzisiaj 14 lutego do północy (patrz kod promocyjny).., ale przyczynisz się do szczęścia innego Maćka
Ewa Foley xxxx
Maćków dwóch

Festiwal Szczęście na głowie dedykowany jest pamięci Macieja Plewickiego, mojego jedynego syna, który w 2005 roku zginął w wypadku motocyklowym. Miał 27 lat. Żył szczęśliwie; z pasją i determinacją realizował swoje marzenia; kochał ludzi, naprawdę umiał kochać. Jego przesłanie jest wciąż̇ obecne w życiach i sercach jego przyjaciół oraz tych, którzy go znali. Wielu z nich będzie z nami tego dnia, aby podzielić́ się̨ swoim prywatnym wspomnieniem o Maćku. Opowiedzą o roli, jaką odegrał w ich życiach oraz podzielą się refleksjami na temat tego specyficznego „Maćkowego” podejścia do życia i do ludzi.

sng_2contentI wydarzyła się piękna historia: w trakcie organizacji Festiwalu, na naszej drodze 27 stycznia 2015 roku pojawił się młody człowiek, którego historia życia tylko w pewnym sensie przypomina historię Maćka Plewickiego przed 10 lat. Maciej Jaraszek, bo o nim mowa, 3 lata temu uległ wypadkowi motocyklowemu. Miał 27 lat. Stracił w wypadku lewą rękę, ale zachował życie… Nie poddał się i mimo ciężkich obrażeń, po długiej rehabilitacji udało mu się w pełni powrócić do zdrowia. Marzy o powrocie do swojego zawodu fizjoterapeuty. My chcemy Maćkowi w tym pomóc. Razem możemy to zrobić!

Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nią dzieli.

Cały dochód z FESTIWALU SZCZĘŚCIE NA GŁOWIE przekazany zostanie na protezę lewej ręki Macieja Jaraszka (podopiecznego fundacji POZA HORYZONTY JAŚKA MELI). To będzie szczególny dzień świętowania życia, dzień pełen życzliwości, ciepła i radości!! Bądź z nami tego dnia. Jeżeli nie możesz być z nami fizycznie, to będzie potem możliwość kupienia nagrania z wszystkich prelekcji.

„Kupując bilety i przybywając na Festiwal Szczęście na głowie dajesz sobie szansę na szczęście, a przy okazji możesz przyczynić się do szczęścia drugiego człowieka”. 

Aleksandra Majorek, pomysłodawczyni i koordynatorka projektu, kobieta Maćka Plewickiego

KAŻDY GROSZ SIĘ LICZY!! POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY!! Uszczęśliw dzisiaj kogoś kogo kochasz – kup dla niej/dla niego bilet na Festiwal Szczęście na głowie 8 marca 2015, Warszawa,

Bilety można kupić na EVENEA http://szczescienaglowie.evenea.pl albo zarejestrować się mailem foley@foley.com.pl

Ja i ośmiu znakomitych prelegentów będziemy czekać na Was 8 marca! Bądź z nami!!

Ewa Foley
www.foley.com.pl
www.ewafoley.pl

sng_bottom

Czy ta wiadomość jest wyświetlana poprawnie? Zobacz ją w przeglądarce.

Jeżeli nie chcesz otrzymywa Newslettera, wypisz się z listy.