Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

KWANTOWA TRANSFORMACJA – TWORZENIE NOWEJ RZECZYWISTOŚCI (Jonette Crowley & Mark)

8 października 2016

zł450

8 października (sobota) godz. 10-18, Dzień z MARKIEM – przekaz Jonette Crowley (USA)

Mark Header

KWANTOWA TRANSFORMACJA – TWORZENIE NOWEJ RZECZYWISTOŚCI

koszt: 450 zł (nie ma zniżek, ten warsztat będzie nowy po raz pierwszy) 

Świat jaki znamy gwałtownie się zmienia… technologie, zmiany klimatyczne, odkrycia naukowe, terroryści, globalna współzależność…

– Czy jesteś gotów być bardziej elastyczny, pełen mocy, silny, pewny siebie i samodzielny?

– Czy czujesz konieczność wzmocnienia swoich duchowych umiejętności i stania się bardziej świadomym na co dzień?

– Czy jesteś gotów wykorzystać swoje poszerzone poczucie boskości dla większego celu/większej służby?

Od 26 lat Jonette przekazuje nauki kosmicznego nauczyciela duchowego MARKA. Wspólnie nauczą cię jak wyjść ponad dualność i lęk, jak przenieść się do wyższych planów łaski, miłości i boskości. MARK będzie twoim przewodnikiem, który poprowadzi cię do doświadczenia siebie jako wielowymiarowej istoty.

  • Nauczysz się wybierać z ogromnego potencjału to, co uczyni twoje życie szczęśliwym i celowym.
  • Doświadczysz Kwantowej Próżni 8 wymiaru czy „punktu zerowego”, odczuwając bezruch, który cię na nowo skonfiguruje.
  • Będziesz eksplorował wyższe wymiary wszelkich możliwości, ucząc się wybierać tylko to, co najwyższe i najlepsze dla ciebie oraz całej ludzkości.
  • W prowadzonych medytacjach będziesz podróżował poprzez wyższe wymiary, aktualizując siebie i przekształcając swoją świadomość, by być Nowym Człowiekiem, na którego czekałeś.
  • Będziemy pracować z 9 wymiarem wielorako manifestujących się rzeczywistości – ucząc się używać tych nowych umiejętności i dokonując nowych wyborów, które nigdy dotąd nie były możliwe.
  • I znowu poznamy siebie jako Twórców – korzystając z narzędzi naszej większej jaźni.

Oto jest czas powstawania… czas przebudzenia, czas zerwania ze wszystkimi ograniczeniami. Byliśmy w kokonie jak gąsienice, a teraz jest czas by wydostać się na wolność jak motyl!

Warsztaty Jonette zawsze torują nowe drogi temu, co jest dla ciebie możliwe do osiągnięcia, otwierając granice ludzkiej świadomości. Procesy i wykłady przekazywane są na bieżąco metodą channellingu, specjalnie dla obecnych na sali.

Jeśli masz już dość starego siebie, stosowania starych narzędzi i powtarzania starych wzorców dołącz do nas i przekonaj się co jest możliwe!

„Doświadczenia będą potężne. Wyobraź sobie, że idziesz na  mistyczne spotkanie, na którym czujesz radość, szczęście, jedność i harmonię, których słowa nie są stanie opisać. Kiedy wracasz z czegoś takiego, wiesz, że dokonała się niezwykła przemiana. Nie jesteś już tą samą osobą, nie możesz nią być.” 

Przekazane przez Białego Orła – na temat pracy MARKA

Mark jest energetyczną istotą kosmiczną, która pracuje z Jonette od 1990 roku. „Przybywam z drugiej strony czasu i materii, by zasiać nowe idee. Przybywam w odpowiedzi na zaproszenie świata. Jestem nauczycielem i uczniem kosmosu.” 

Mark w czasie tych zajęć łagodnie przeniesie Cię do wyższych stanów przebudzonej świadomości. Skontaktujesz się ze swoją mądrością i wiedzą, możesz też doświadczyć głębokich zmian. Przez ostatnie lata Jonette i Mark pracują z energiami Miłości, Mądrości i Mocy – wszystkie prowadzą do tworzenia Wszechświata.

 

„Tworzenie Świata jest ostatecznym zadaniem przebudzonego człowieka. Stajecie się Bogami i Boginiami. To poprzez CIEBIE Wszechświat dokonuje tworzenia! … A cuda są niezależne od twoich niedoskonałości!” MARK

 safe_image.php

Jonette Crowley jest współczesną mistyczką i medium/channel dla przewodnika duchowego o imieniu Mark. Od roku 1990 prowadzi popularne warsztaty rozwoju duchowego prowadzone metodą chanellingu. Prowadzi swoje centrum rozwoju duchowego Center for Creative Consciousness (Centrum Twórczej Świadomości) w Denver, Kolorado. Zanim przebudziła się jej umiejętność chanellingu pracowała jako manager i trener przez wiele lat w USA i Australii w przemyśle komputerowym. Posiada MBA i doktorat z wyróżnieniem Phi Beta Kappa. Autorka książek SOUL BODY FUSION oraz THE EAGLE AND THE CONDOR (Orzeł i Kondor) przetłumaczonych na język polski i wydanych przez WYDAWNICTWO BIAŁY WIATR www.bialywiatr.pl www.jonettecrowley.pl

1

Więcej na stronie: www.JonetteCrowley.com oraz www.soulbodyfusion.com

ZAPISY: ISI Ewa Foley, Warszawa, Kleczewska 47

            Tel. 22/ 834 6589, 834 1706, kom.: 606885555, 606884444

e-mail: foley@foley.com.pl , http://www.ewafoley.pl

UWAGA  PŁATNOŚC GOTÓWKĄ NA MIEJSCU lub przelewem   na konto :

ISI  EWA FOLEY Nr konta  26124010371111000006938237 .

Tytułem SBF J.CROWLEY termin… imię nazwisko………..

Szczegóły

Data:
8 października 2016
Koszt:
zł450
Wydarzenie Categories:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Nowa Strona
Telefon:
606885555
Email:
FOLEY@foley.com.pl
Strona internetowa:
WWW.EWAFOLEY.PL

Miejsce

Słowackiego 19a (Restauracja Antrakt)
Słowackiego 19a
Warszawa,
+ Google Map

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress