Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

dr Joy Manne mini-warsztat wieczorny ODWOŁANY!

2 czerwca 2017 @ 6:00 pm - 8:00 pm

Zł.120
Z przykrością zawiadamiam, że zaplanowane na 2-3-4 czerwca 2017 warsztaty dr Joy Manne (Anglia) w Warszawie są ODWOŁANE z ważnych powodów osobistych wykładowcy. W sprawie zwrotu zaliczek proszę o kontakt mailowy z biurem ISI foley@foley.com.pl  Ewa Foley
304551
3 – 4 czerwca (weekend) godz. 10 – 18 praktyczny warsztat pt. „Stań w Polu z Joy” uczestnictwo 700 zł wyłącznie na zapisy – ilość miejsc ograniczona
Stań w Polu z Joy Manne! – opis warsztatu od Joy:
 
„Bert Hellinger pokazał nam Pole Konstelacji poprzez pracę systemową. Ci, którzy pracują z oddechem oraz praktycy Dialogu z Głosem (Voice Dialogue) oraz ich klienci poznali ją w różnych postaciach, podobnie jak inne dyscypliny szamańskie i duchowe. 
 
Początkowo wszyscy cieszyliśmy się możliwością ustawienia swoich Konstelacji Rodzinnych, a potem zrozumieliśmy ich ograniczenia – nikt nie może uzdrowić całej swojej rodziny, choć wszyscy tego chcemy.
 
Następnie przyszedł czas na Konstelacje Archetypowe, które umożliwiły nam zgłębianie dynamiki Pola oraz jego prawidłowości w relacjach. To wszystko są ważne i potrzebne informacje dla dobrego życia oraz związków.
 
Podczas Konstelacji Rodzinnych i Archetypowych, które są bardzo wartościowe i potrzebne, wciąż wprowadzaliśmy do Pola informacje. Żądaliśmy odpowiedzi na nasze pytania. Mówiliśmy Polu czego oczekujemy i na co liczymy. Spodziewaliśmy się realizacji naszego pomysłu na uzdrowienie. 
 
Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, by niczego nie chcieć, po to aby być gotowym na przyjęcie wszystkiego.
 
Wtedy jeszcze nie umieliśmy poddać się Polu i całkowicie mu zaufać.
 
Jeszcze nie wiedzieliśmy, że nie musimy Polu niczego mówić. Pole wie.
 
W czasie tego weekendowego warsztatu, po prostu stanę w Polu wraz z Tobą i razem będziemy się dowiadywać pozwalając, aby Pole nas prowadziło. Może stworzy konstelację rodzinną, albo archetypową, a może zrobi coś tak zaskakującego, cudownego i świętego, że teraz nie jesteśmy sobie w stanie tego wyobrazić. 
 
Im mniej kierujemy Polem, tym więcej nam ofiaruje. 
 
Zapraszam cię, abyś stanął w Polu z Radością, z Joy. ”
Joy Manne www.joymane.org 
 

Z przykrością zawiadamiam, że zaplanowane na 2-3-4 czerwca 2017 warsztaty dr Joy Manne (Anglia) w Warszawie są ODWOŁANE z ważnych powodów osobistych wykładowcy. W sprawie zwrotu zaliczek proszę o kontakt mailowy z biurem ISI foley@foley.com.pl  Ewa Foley

unnamed

Szczegóły

Data:
2 czerwca 2017
Czas:
6:00 pm - 8:00 pm
Koszt:
Zł.120
Wydarzenie Categories:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Nowa Strona
Telefon:
606885555
Email:
FOLEY@foley.com.pl
Strona internetowa:
WWW.EWAFOLEY.PL

Miejsce

Słowackiego 19a (Restauracja Antrakt)
Słowackiego 19a
Warszawa,
+ Google Map

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress