Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty weekendowe z dr Joy Manne

3 czerwca 2017 @ 10:00 am - 4 czerwca 2017 @ 7:00 pm

Zł.700
Z przykrością zawiadamiam, że zaplanowane na 2-3-4 czerwca 2017 warsztaty dr Joy Manne (Anglia) w Warszawie są ODWOŁANE z ważnych powodów osobistych wykładowcy. W sprawie zwrotu zaliczek proszę o kontakt mailowy z biurem ISI foley@foley.com.pl  Ewa Foley
3 – 4 czerwca 2017, Warszawa weekendowy warsztat z Joy Manne
pt. „Stojąc w Polu z Joy”
In English with Polish translation. Po angielsku z tłumaczeniem na polski.
247782_408232029231023_1323519192_n
ODWOŁANE 2 czerwca (piątek) otwarte spotkanie z dr Joy Manne w Warszawie godz. 18 – 20 wieczór autorski/podpisywanie książek i wykład „Jak konstelować swoje życie ”
Joy Manne będzie mówić o samo-rozwoju, dialogu z głosem, pracy z oddechem oraz konstelacjach/ustawieniach rodzinnych.
Po angielsku z tłumaczeniem na polski.Można przyjść bez zapisów! Do kupienia w cenach promocyjnych będą wszystkie książki Joy Manne – jeśli już masz książkę przynieś ze sobą autorka chętnie zrobi ci dedykację.
Wstęp 120 zł – płatne przed spotkaniem gotówką.
ODWOŁANE 3 – 4 czerwca (weekend) godz. 10 – 18 praktyczny warsztat pt. „Stań w Polu z Joy” uczestnictwo 700 zł
Stań w Polu z Joy Manne! – opis warsztatu od Joy:
„Bert Hellinger pokazał nam Pole Konstelacji poprzez pracę systemową. Ci, którzy pracują z oddechem oraz praktycy Dialogu z Głosem (Voice Dialogue) oraz ich klienci poznali ją w różnych postaciach, podobnie jak inne dyscypliny szamańskie i duchowe. Początkowo wszyscy cieszyliśmy się możliwością ustawienia swoich Konstelacji Rodzinnych, a potem zrozumieliśmy ich ograniczenia – nikt nie może uzdrowić całej swojej rodziny, choć wszyscy tego chcemy.Następnie przyszedł czas na Konstelacje Archetypowe, które umożliwiły nam zgłębianie dynamiki Pola oraz jego prawidłowości w relacjach. To wszystko są ważne i potrzebne informacje dla dobrego życia oraz związków.Podczas Konstelacji Rodzinnych i Archetypowych, które są bardzo wartościowe i potrzebne, wciąż wprowadzaliśmy do Pola informacje. Żądaliśmy odpowiedzi na nasze pytania. Mówiliśmy Polu czego oczekujemy i na co liczymy. Spodziewaliśmy się realizacji naszego pomysłu na uzdrowienie. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, by niczego nie chcieć, po to aby być gotowym na przyjęcie wszystkiego.Wtedy jeszcze nie umieliśmy poddać się Polu i całkowicie mu zaufać.Jeszcze nie wiedzieliśmy, że nie musimy Polu niczego mówić. Pole wie.W czasie tego weekendowego warsztatu, po prostu stanę w Polu wraz z Tobą i razem będziemy się dowiadywać pozwalając, aby Pole nas prowadziło. Może stworzy konstelację rodzinną, albo archetypową, a może zrobi coś tak zaskakującego, cudownego i świętego, że teraz nie jesteśmy sobie w stanie tego wyobrazić. 

Im mniej kierujemy Polem, tym więcej nam ofiaruje. 

Zapraszam cię, abyś stanął w Polu z Radością, z Joy. ”
Joy Manne

Z przykrością zawiadamiam, że zaplanowane na 2-3-4 czerwca 2017 warsztaty dr Joy Manne (Anglia) w Warszawie są ODWOŁANE z ważnych powodów osobistych wykładowcy. W sprawie zwrotu zaliczek proszę o kontakt mailowy z biurem ISI foley@foley.com.pl  Ewa Foley

logo-foley

Uczestnictwo WYŁĄCZNIE na zapisy emailem foley@foley.com.pl

Informacje: tel kom: 606885555

 8
WORKSHOP DESCRIPTION IN ENGLISH – JUNE 2017 WORKSHOP in Warsaw CANCELLED!!
 The workshop is called In the Field with Joy (10 am – 6 pm)
From Joy: 
Bert Hellinger introduced us to the Constellated Field through Systemic work. Breathworkers and Voice Dialogue practitioners and their clients had already met it in various forms, as had other shamanic and spiritual disciplines.
First we were all happy to have our Family Constellations placed, and then we learned their limitations – no one can heal their entire family, and we all want to.
Then we had Conceptual Constellations which enabled us to explore the dynamics of the Field and its relationship regularities. All good and necessary information for living life and relationships well.
 
With Family and Conceptual Constellations, which are deeply valuable and necessary, we were still feeding the Field with information. We demanded answers to questions. We told the Field what we hoped for. We hoped for our idea of healing.
We had not yet learned to want nothing so as to be ready to receive everything.
 
We had not yet learned to surrender to the Field and to trust it absolutely.
We did not yet know that we didn’t need to tell the Field anything. The Field knew.
In this workshop, I will simply stand in the Field with you and we will learn together and let the Field guide us. It may create a Family Constellation, or a Conceptual Constellation, or it may do something so surprising, wonderful and holy that we cannot imagine it where we are now.
 
The less we instruct the Field, the more it will give us.
I invite you to stand in the Field with Joy.
 
Enrollments by email only: foley@foley.com.pl
unnamed1

Szczegóły

Start:
3 czerwca 2017 @ 10:00 am
Koniec:
4 czerwca 2017 @ 7:00 pm
Koszt:
Zł.700
Wydarzenie Categories:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Nowa Strona
Telefon:
606885555
Email:
FOLEY@foley.com.pl
Strona internetowa:
WWW.EWAFOLEY.PL

Miejsce

Słowackiego 19a (Restauracja Antrakt)
Słowackiego 19a
Warszawa,
+ Google Map

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress