Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

dr Christina Hall, Dynamika Operatorów Modalnych w Działaniu (Warszawa)

15 września 2017 @ 9:00 am - 17 września 2017 @ 2:00 pm

zł2.580

Zapraszamy na 3-dniowy zaawansowany warsztat dla Praktyków i Mistrzów Praktyków NLP pt

„PERCEPTUAL MOVES (przeniesienia percepcji) and TIMELY ORIENTATIONS (orientacje w czasie) – Dynamika Operatorów Modalnych w Działaniu” 

15-17 września, 2017 • Warszawa

prowadzony przez  dr Christinę Hall, NLP Meta-Master Trainer

Modalne Operatory, w sposób jakiego nigdy dotąd nie doświadczyłeś… w działaniu 

Prawdopodobnie najmniej zrozumiany ze wszystkich wzorców językowych.
To właśnie Modalne Operatory tworzą strukturę organizacyjną, która odgrywa nierozłączną, niepodważalną i fundamentalną rolę w kształtowaniu myślenia i nadawania kierunku zachowaniom.

Modalne Operatory
Model Neuro-Logicznej Dźwigni 

Wzorce te tworzą mocne narzędzie wykorzystywania myślenia w sposób, który wzmacnia nowe wybory oraz silnie pozytywne rezultaty w twoim życiu. Odnosi się  do elastyczności i łatwości w docieraniu do nowych, innych poziomów myślenia i umiejętności.

Osobiście : Moja ciekawość i pasja dotycząca języka zmotywowała mnie do eksploracji roli Modalnych Operatorów w kształtowaniu myślenia na głębszym poziomie. Byłam pod wielkim wrażeniem moich odkryć, a moje doświadczenia zostały przetransformowane. Nie można minimalizować czy ignorować roli Operatorów Modalnych w kształtowaniu procesów myślenia.

Odgrywają integralną  i fundamentalną rolę w organizacji istotnych aktywności takich jak motywacja, decyzje, zarządzanie czasem, rozwiązywanie problemów, nauka, planowanie strategii i osiąganie celów.

Operatory Modalne
Negatywne czy Pozytywne? albo… ani?

Odkryjesz, że Operatory Modalne operują jak zestaw instrukcji na poziomie nieświadomym, organizując informacje w określony sposób i nie inny.

Operatory Modalne ustawiają „ tryb operacyjny” , „mind set / sposób myślenia”, który wpływa na dosłownie wszystkie obszary doświadczenia człowieka, wewnętrzne i zewnętrzne. W konsekwencji, możliwości i wybory są pod znacznym  wpływem, który albo ogranicza i zawęża… albo poszerza  i wzbogaca doświadczenie danej osoby.

Operatory Modalne

Model Naprawy czy Kreacji (Stworzenia)? Zasoby czy Ograniczenia?

Kluczem jest to, jak pracować z oraz organizować  Modalne Operatory tak, by służyły jako rodzaj wyrzutni rakietowej, ustawiającej pożądany kierunek, umożliwiający osiąganie nam znaczących i twórczych celów.

Główne obszary do eksploracji i nauki to:

• Rama Operacyjna : Jak Operatory Modalne kształtują ludzki sposób myślenia i działania. 

•     Składnia Dynamiczna i Matryca Organizacyjna: Eksploracja głębszych struktur Modalnych Operatorów i tego w jaki sposób wchodzą  w interakcje z innymi kluczowymi wzorcami. 

• Sztuka Mapowania Modalnych Operatorów : Nauczysz się w jaki sposób wpływać na swój sposób myślenia tak, by zwiększać możliwości i otwierać się na większą wolność wyborów.  

• Język Dźwigni: Jak zauważać Operatory Modalne w języku i fizjologii. Biorąc je pod uwagę, możesz zmaksymalizować twoje wrodzone umiejętności motywowania, zarządzania i osiągania celów. 

• Podejście Zintegrowane: Odkryj i wykorzystaj zasoby każdego z Operatorów Modalnych, jako zestawu wyborów służących do osiągania celów, które nie tylko stworzą większy potencjał, ale również wzbogacą twoje doświadczenia i relacje z innymi.

Zapraszamy cię do wspólnego doświadczenia mocy 

Operatorów Modalnych, zdobycia wglądów w związki języka i myśli z rzeczywistością, tak by dodać sobie i innym siły jednocześnie  tworząc relacje wysokiej jakości.

Korzyści będą trwały przez całe życie!

1797429_10152255671541983_1689047378_n 

Zapisy tylko mailem foley@foley.com.pl

WARUNKI PŁATNOŚCI:

  1. a) wpłata wczesna: 2091,- zł  ( w tym 23% VAT) do 18.VI. 2017r.
  2. b) wpłata późna:  : 2337,- zł  ( w tym 23% VAT) do 18.VIII. 2017r.
  3. c) wpłata ostateczna: 2583,- zł  ( w tym 23% VAT) od 19.VIII. 2017r

Na konto : ISI Ewa Foley ul. Kleczewska 47/3, 01-826 Warszawa Nr  26124010371111000006938237, w tytule przelewu  prosimy o podanie nazwiska UCZESTNIKA oraz CH.HALL 2017

Szczegóły

Start:
15 września 2017 @ 9:00 am
Koniec:
17 września 2017 @ 2:00 pm
Koszt:
zł2.580
Wydarzenie Categories:
, , , ,

Organizator

Nowa Strona
Telefon:
606885555
Email:
FOLEY@foley.com.pl
Strona internetowa:
WWW.EWAFOLEY.PL

Miejsce

Słowackiego 19a (Restauracja Antrakt)
Słowackiego 19a
Warszawa,
+ Google Map

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress