CZY SZCZĘŚCIA MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ?

Obejrzyj wywiad z Ewą Foley w radio Zet chilli

Zrzut ekranu 2016-01-12 (godz. 15.07.58)

PROCES, KTÓRY PRZYWRACA JEDNOŚĆ DUSZY I CIAŁA

SOUL BODY FUSION

Motto:  „Jest taki pocałunek, którego  pagniemy całym sobą – dotyk ducha w ciele”    Rumi

Jedyny raz w pierwszej połowie 2016 – następne takie szkolenie na jesieni!

17 stycznia 2016  Warszawa (niedziela) godz. 10-18

SOUL BODY FUSION: certyfikowane szkolenie Praktyków SBF prowadzi Ewa Foley

Inwestycja : 370 zł (w tym międzynarodowy certyfikat Praktyka SBF)

(Dla powtarzających kurs Praktyków SBF 100 zł)

Miejsce:  Warszawa-Muranów, ul. Dzielna 10,  róg Karmelickiej, (parter,  wejście z boku budynku)

Szkolenie SOUL BODY FUSION polecamy osobom zainteresowanym świadomym i zdrowym życiem, które:

chcą nauczyć się jak praktycznie stosować SOUL BODY FUSION
chcą by ich DUSZA (soul) w pełni i na stałe zjednoczyła się (fusion) i przebywała w ciele (body)
chcą znacząco podnieść jakość swojego życia i relacji

chcą świadomie dbać o swoje zdrowie, samopoczucie i swoją energię
chcą wzmocnić się psychicznie, emocjonalnie i fizycznie
chcą zdobyć umiejętność stosowania SBF w codziennym życiu dla siebie i dla innych,
po prostu CHCĄ ODPOCZĄĆ i zregenerować się w dobrym towarzystwie !
Prosimy o przyniesienie notesu; polecamy wygodne ubranie.

W programie m.in. :  jak powstał proces SBF,  jak działa SBF,  jakie przynosi efekty, zasady/procedura prowadzenia sesji SBF w parach oraz na odległość, ćwiczenia praktyczne !

Przed tymi zajęciami polecamy przeczytanie książki Jonette Crowley, „matki” SOUL BODY FUSION pt: SOUL BODY FUSION– proces, który przywraca jedność duszy i ciała”  (Wydawnictwo Biały Wiatr www.bialywiatr.com )

Rezultaty SBF mówią same za siebie: WIECEJ NA www.soulbodyfusion.com

  • Najwdzięczniejsza, łatwa i piękna droga do oświecenia – moja dusza jest w domu, walka skończona. Jestem w ekstazie!
  • Soul Body Fusion pozwala ci manifestować i stać się czystą Boskością, która zawsze byłeś.
  • Prawdziwa tranformacja! Czuję się inaczej, spokojniej, jestem w lepszym miejscu – blokady uwolnione, a ja bardziej ugruntowany.
  • Całe moje wnętrze wypełnia światło i energia i naprawdę czuję się oddzielony od bólu. Czuję się równocześnie lekko i solidnie.
  • To takie naturalne uczucie gdy dusza w pełni znajduje się w moim ciele. Naprawdę cieszę się tym nowym stanem istnienia!

Prowadząca:

Ewa Foley jest cenioną promotorką pozytywnego życia, charyzmatycznym mówcą motywacyjnym oraz trenerką rozwoju osobistego i SOUL BODY FUSION (certyfikowaną przez autorkę metody Jonette Crowley). Jest autorką książek zwanych „trylogią życia” (także w wersji audiobooków): ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy,POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanu oraz BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową (Wydawnictwo FEERIA) oraz popularnych programów edukacyjnych audio (CD, mp3) do samopomocy w wielu dziedzinach życia. Stworzyła i prowadzi treningi rozwijające inteligencję duchową i emocjonalną, motywujące do zdrowego, twórczego i odpowiedzialnego życia. Jej prezentacje są autentyczne, pełne swobody, spontaniczności i entuzjazmu. Jest znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Odkąd wróciła do Polski na stałe w 1994 roku – po kilkunastu latach mieszkania i studiowania w Australii –  jest inspiracją dla ludzi szukających nowych dróg i możliwości życiowych, Założycielka INSTYTUTU ŚWIADOMEGO ŻYCIA EWY FOLEY i firmy INSPIRATION SEMINARS INTERNATIONAL (ISI) www.ewafoley.pl

ZAPISY I INFORMACJE: uczestnictwo wyłącznie na zapisy.

Inspiration Seminars International (ISI Ewa Foley)
Kleczewska 47, 01-826 Warszawa,
tel. 22/834 6589, 834 1706, 606 885555, 606 884444
email: foley@foley.com.pl
Więcej informacji www.ewafoley.pl
oraz www.jonettecrowley.com   www.jonettecrowley.pl 

Przedmowa Ewy Foley do książki Jonette Crowley pt. „SOUL BODY FUSION – proces, który przywraca jedność duszy i ciała”

Moja przygoda z Soul Body Fusion i serdeczna przyjaźń z Jonette zaczęła się jesienią roku 2004 w czasie mojej podróży po USA. Kiedy to w mieście Denver, stan Colorado, kpo raz pierwszy spotkałam i przylgnęłam do Jonette w siostrzanym uścisku…

Znalazłam Ją magicznie: ktoś przy kolacji wspomniał Jej imię i że właśnie wróciła z Peru, (… właśnie wybierałam się z grupą zapalonych globetrotterów do Peru!!…), przeszły mnie dreszcze, zapisałam stronę internetową, przeczytałam bloga z podróży do Peru z wypiekami na twarzy, zadzwoniłam, umówiłyśmy się na spotkanie… Tak po prostu. Nasza relacja od początku płynęła naturalnie, wszystko było jasne i PROSTE, żadnych zgrzytów czy niedomówień. Synchroniczność w pełnym wymiarze: na to pierwsze spotkanie nawet ubrałyśmy się synchronicznie kolorystycznie, dwie nieznajome w środku miasta. Ona różowe spodnie i zielona bluzeczka, ja zielone spodnie i różowa bluzeczka. Obie miałyśmy brązowy pasek. Jak miałyśmy się nie rozpoznać..???!!!!

Od razu wiedziałam, że ta szalona Amerykanka o głośnym głosie, pięknych oczach i nieskazitelnej figurze to Wielka Dusza „w przebraniu”… Czułam jej miłość do Ziemi, szacunek do ludzi, radość życia i entuzjazm do poszerzania świadomości na naszej Planecie każdą komórką mojego ciała. To były też moje pragnienia i wizje. Smiała się zaraźliwie, tak jak ja i trudno było w jej obecności zachować powagę, mimo że wiele godzin rozmawiałyśmy na bardzo poważne tematy…

Tego popołudnia rozmawiałam też długo z przewodnikiem duchowym Jonette o imieniu White Eagle/Biały Orzeł. Przedstawiłam mu się tak:

„Jestem Ewa, przyleciałam do Denver z Polski, z kraju, który ma Białego Orła w godle narodowym”.

A On na to:

„Czekałem na twoją wizytę”. Reszta tej rozmowy niech pozostanie tajemnicą.

I tak to się zaczęło. Zaprosiłam Jonette do Polski – przyjęła moje zaproszenie. Przyjechała po raz pierwszy jesienią roku 2005, kilka miesięcy po tragicznej śmierci mojego syna Maćka…

Jej czuła obecność i uzdrawiająca energia w tym trudnym czasie była jak balsam dla mojej duszy. Natychmiast stała się członkiem naszej rodziny, naszą czwartą siostrą, a właściwie piątą, bo tłumaczka niniejszej książki Monika została zaadoptowana do klanu siostrzeństwa w aszramie na Kleczewskiej po śmierci Jej mamy Jadwigi. Moja śp mama Eugenia po prostu uwielbiała „Jonetkę” i często dopytywała się, kiedy znowu będzie u nas. Gdy Jonette codziennie przez kilka minut trzymała stopy mamy, przechodziły jej wszystkie bóle, a na twarz wypływał uśmiech błogości i wdzięczności… Nigdy tych scen nie zapomnę.

Jonette przyjeżdża do nas, jej wiernych uczniów co roku. Informacje o terminach znajdziesz na mojej stronie.

Jeździmy też z nią na wyprawy w miejsca mocy, ostatnio wiosną 2012 odwiedziliśmy świętą ziemię Indian Hopi i Nawaho. Wkrótce pojedziemy do Transylwanii, a pod koniec roku na Jukatan do Meksyku, a potem do Rumunii i na Maltę. Jej warsztaty i przekazy są za każdym razem nowe i inne. Jak wszystko co robi Jonette – są zwyczajne i wyjątkowe, magiczne i naturalne, szamańskie i zdrowo-rozsądkowe, nienormalne i … bardzo normalne. Same paradoksy. Ale przecież to paradoks rządzi światem!

Witaj w świecie, w którym nie ma reguł, i w którym króluje synchroniczność i szczęście bez powodu. Najlepiej wyraził to Thomas A. Edison: „Do diabła z regułami – my chcemy tu coś osiągnąć.”

Bardzo się cieszę, że Jonette napisała w końcu tę książkę i że wydawnictwo BIAŁY WIATR www.bialywiatr.pl odważnie ją pochwyciło by wydać po polsku. To książka o czarodziejce zmian, o zwykłej/ niezwykłej kobiecie, o jej zwykłym/niezwykłym życiu i o procesie, który nazwała Soul Body Fusion.

Soul Body Fusion (SBF) czyli zjednoczenie/fuzja/dostrojenie ducha z ciałem przynosi uzdrowienie, jest jednak czymś znacznie więcej. Rozwija na wszystkich poziomach i działa we wszystkich wymiarach.

Wierzę, że samo przeczytanie książki, którą trzymasz w ręku da Ci zrozumienie, klarowność, większy dostęp do mądrości, więcej miłości do siebie, przyśpieszenie w rozwoju osobistym i wiele niespodziewanych darów duchowych… .

Wierzę, że nadszedł czas na ostateczne doświadczenie pełni człowieczeństwa. Wszyscy odczuwamy konieczność osobistej i globalnej transformacji. Żyjemy w  bezprecedensowych czasach pełnych niespotykanych wcześniej możliwości. Jesteśmy liderami ewolucji świadomości Masz w ręku praktyczny podręcznik, który zawiera jasne instrukcje, wiele przykładów, oraz mistyczne i naukowe podstawy – wszystko czego potrzebujesz, aby korzystać z Soul Body Fusion dla siebie i innych.

Ta książka jest zaproszeniem do przekroczenia siebie, zaproszeniem do magicznej przygody, pełnej nadziei, uzdrowienia i pełni. Ta książka niesie w sobie energie przebudzenia

Soul Body Fusion jest darem dla Ciebie i wszystkich obecnych w Twoim życiu. Trust me! Zaufaj mi!

Aby otrzymać CUD PEŁENEJ OBECNOŚĆI wystarczy Twoja intencja fuzji/zestrojenia twojej fizyczności z twoim duchem..

Intencją Jonette jest, aby tylu ludzi w pełni zintegrowało wyższe wymiary w fizyczności, że wydźwignie to ludzkość, poprzez spontaniczny skok kwantowy, do pola świadomości, które wspiera harmonię z Ziemią, pokój, zdrowie i obfitość.

Moją intencją jest, aby jak najwięcej osób w Polsce doświadczyło tego irracjonalnie prostego procesu zestrojenia duszy z ciałem. To może podnieść nasze wibracje tak potężnie, że staniemy się promieniującym światłem nowej świadomości – bez wysiłku i bez słów.

Myślę, że największą przeszkodą w nauczeniu się Soul Body Fusion jest chęć uczynienia tego bardziej skomplikowanym i dodania zbyt wielu ograniczeń czy zasad. Niemal za każdym razem, gdy robię SBF na sobie czy na innych muszę sobie powtarzać: „tu nie ma żadnych zasad.”

Po prostu przeczytaj tę książkę od początku do końca i spróbuj!! Po prostu ćwicz, ćwicz i ćwicz. Potem jeśli możęsz udaj się na warsztaty do certyfikowanego nauczyciela SBF. Uczyń Soul Body Fusion częścią swojej codziennej praktyki i służby światu. Wybierz drogę rzadziej uczęszczaną, podążaj bezprecedensową ścieżką… Idź do przodu w swoją świetlistą przyszłość.

Jonette mawia, że „przyszłość nie stanie się bardziej pewna – ty po prostu staniesz się lepszym pływakiem.”

Dobrego surfowania w oceanie życia!  Porzuć bezpieczną przystań i wypłyń na głęboką wodę. Ta książka wskaże ci kierunek. Zaufaj sobie i swojej Duszy, która wybrała ten podręcznik.

Z miłością i szacunkiem,

Ewa Foley,

ARTYKUŁ o SBF w miesięczniku ZWIERCIADŁO maj 2013. Piękny tekst Renaty Dziurdzikowskiej o SBF jest także w nr 11 (listopad 2013)  ZWIERCIADŁA str. 126

PS Jest do wynajęcia mieszkanie obok mnie!!! 🙂

8

Czy ta wiadomość jest wyświetlana poprawnie? Zobacz ją w przeglądarce.

Jeżeli nie chcesz otrzymywa Newslettera, wypisz się z listy.