Witaj w marcu – właśnie wróciłam z cudownego miesięcznego pobytu na wyspie Cejon czyli na Sri Lanka i już za kilka dni zapraszam…


5 marca 2016 „ODETCHNIJ PRANĄ W WIELKIM MIEŚCIE z Ewą Foley” jedyny tej wiosny 1-dniowy trening praktyk świadomego oddychania godz. 10 – 18, 250 zł. Miejsce: ul. Dzielna 10, Warszawa

oddech

To sobota dla tych, którzy:

chcą świadomie dbać o swój oddech, pracować nad jakością swojego oddychania

chcą nauczyć się sposobów redukcji napięcia fizycznego i psychicznego

chcą lepiej poznać swój oddech i zdobyć nowe umiejętności życiowe

po prostu CHCĄ ODPOCZĄĆ w dobrym towarzystwie!

W programie m.in.: praktyki relaksacyjne i oddechowe, ćwiczenia wyobraźni i autosugestia, twórcza wizualizacja, medytacja, dbanie o zdrowy oddech „na co dzień”, dużo ćwiczeń praktycznych oraz wiele niespodzianek! Proszę o przyniesienie notesu; polecamy wygodne ubranie. Są jeszcze miejsca – zapisz się dzisiaj. Tylko mailem foley@foley.com.pl


6 marca NIEDZIELA DLA SIEBIE z Ewą Foley w Warszawie pt. „Lepsze zdrowie dla każdego” godz. 10 – 18, 250 zł Miejsce: Studio Sante www.studiosante.pl. Ten warsztat ZDROWIA odbędzie się w magicznym miejscu… jedyne takie w Warszawie uzdrowisko miejskie – ul. Jagiellońska 55A

spa

Zapraszam na praktyczne warsztaty ukierunkowane na holistyczne zdrowie. Jak utrzymywać w równowadze ciało, umysł, emocje i duszę. Sprawdzone metody przywracania zdrowia. O istocie żywienia i bezpiecznych dietach. Metody kierowania wyobraźnią i medytacją w celu zaktywizowania mocy własnego umysłu i ducha do leczenia organizmu.

To niedziela dla wszystkich zainteresowanych zdrowym i świadomym stylem życia, którzy:

chcą pracować nad sobą i zmienić swoje życie na lepsze

chcą świadomie dbać o swoje zdrowie

chcą nauczyć się sposobów redukcji stresu

chcą wzmocnić się psychicznie i fizycznie

po prostu CHCĄ ODPOCZĄĆ w dobrym towarzystwie !

W programie m.in.: Wykłady na temat holistycznej koncepcji zdrowia, profilaktyki zdrowia i bezpiecznych diet, wprowadzenie do medytacji, antystresowe techniki relaksacyjne i oddechowe, ćwiczenia wyobraźni i autosugestia, twórcza wizualizacja, medytacja wewnętrznego uśmiechu (Healing Tao), JOGA ŚMIECHU (śmiecho-terapia), higiena psychiczna i dbanie o zdrowie „na co dzień”, ćwiczenia praktyczne oraz …niespodzianki!

Są jeszcze miejsca – zapisz się dzisiaj. Tylko mailem foley@foley.com.pl Uczestnictwo wyłącznie na zapisy – ilość miejsc ograniczona.


19 marca w Krakowie Kongres „LIFE & SUCCESS” – rola kobiety we współczesnym świecie godz. 8 – 18

lifesucces

Już za kilka dni….

do krakowskiego Hotelu Qubus zjadą najlepsi trenerzy biznesu oraz mówcy, na wydarzenie poświęcone roli kobiety we współczesnym świecie. Na jednej scenie znajdziecie inspirację, praktyczna wiedzę, potężną dawkę pozytywnej energii oraz motywacji, do świadomego kreowania siebie i swojego życia.W czasie wydarzenia będą Państwo mieli okazje uczestniczyć w premierze nowej marki „BOHOMOSS”, która zaprezentuje swoją premierową kolekcję, oraz pokazie Wake Up & Squat – najlepszej GymWear-owej marki dla Kobiet !

boho

Organizator: Train With Brain, Miejsce: Hotel Qubus Kraków

boho2

Kontakt do organizatora: Waldemar Warchoł – 721 145 821, waldek@trainwithbrain.eu

jutro

3 kwietnia 2016 odwiedzę Poznań, bo filia mojego Instytutu Świadomego Życia prowadzonego przez Aleksandrę Stanek obchodzi 10-lecie działalności. Zatem zapraszam na świętowanie i na 1-dniowy warsztat „ODETCHNIJ z Ewą Foley… czyli Moc oddechu: świadome oddychanie dla zdrowia i urody w codziennym życiu”, godz. 10 – 18, 250 zł

instytut

Miejsce: Poznań, adres zajęć podamy przy zapisach. Są jeszcze miejsca – zapisz się dzisiaj. Tylko mailem foley@foley.com.pl Uczestnictwo wyłącznie na zapisy – ilość miejsc ograniczona.


23 kwietnia 2016 Trójmiasto godz. 9 – 18 III edycja NON-PROFIT FESTIWALU SZCZĘŚCIE NA GŁOWIE

szczescie

Wszystkie szczegóły, prelegenci i beneficient lada moment na stronie www.szczescienaglowie.pl

szczescie2

Na hasło „Foley” zniżka na bilet SILVER.


Z radością zawiadamiam, że nasza ukochana nauczycielka dr Joy Manne ponownie odwiedzi Warszawę po długiej przerwie 10-11-12 czerwca 2016

304551
  • 10 czerwca godz. 18 – 20 wieczór autorski i wykład „Wszechwiedzące Pole” wstęp 120 zł
  • 11 – 12 czerwca godz. 10 – 18 praktyczny warsztat pt. „Stań w Polu z Joy” uczestnictwo 700 zł
    Stań w Polu z Joy Manne!”

Bert Hellinger pokazał nam Pole Konstelacji poprzez pracę systemową. Ci, którzy pracują z oddechem oraz praktycy Dialogu z Głosem (Voice Dialogue) oraz ich klienci poznali ją w różnych postaciach, podobnie jak inne dyscypliny szamańskie i duchowe.

Początkowo wszyscy cieszyliśmy się możliwością ustawienia swoich Konstelacji Rodzinnych, a potem zrozumieliśmy ich ograniczenia – nikt nie może uzdrowić całej swojej rodziny, choć wszyscy tego chcemy.

Następnie przyszedł czas na Konstelacje Archetypowe, które umożliwiły nam zgłębianie dynamiki Pola oraz jego prawidłowości w relacjach. To wszystko są ważne i potrzebne informacje dla dobrego życia oraz związków.

Podczas Konstelacji Rodzinnych i Archetypowych, które są bardzo wartościowe i potrzebne, wciąż wprowadzaliśmy do Pola informacje. Żądaliśmy odpowiedzi na nasze pytania. Mówiliśmy Polu czego oczekujemy i na co liczymy. Spodziewaliśmy się realizacji naszego pomysłu na uzdrowienie.

Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, by niczego nie chcieć, po to aby być gotowym na przyjęcie wszystkiego. Wtedy jeszcze nie umieliśmy poddać się Polu i całkowicie mu zaufać. Jeszcze nie wiedzieliśmy, że nie musimy Polu niczego mówić. Pole wie.

W czasie tego weekendowego warsztatu, po prostu stanę w Polu wraz z Tobą i razem będziemy się dowiadywać pozwalając, aby Pole nas prowadziło. Może stworzy konstelację rodzinną, albo archetypową, a może zrobi coś tak zaskakującego, cudownego i świętego, że teraz nie jesteśmy sobie w stanie tego wyobrazić.
Im mniej kierujemy Polem, tym więcej nam ofiaruje. Zapraszam cię, abyś stanął w Polu z Radością, z Joy.

Miejce: ANTRAKT, ul. Słowackiego 19a, (na tyłach TEATRU KOMEDIA), METRO PLAC WILSONA, Cena: 700 zł
Zapisy tylko mailem foley@foley.com.pl

8

Zakochaj się w życiu jeszcze bardziej tej wiosny!

Z miłością Ewa Foley www.ewafoley.pl

DZISIAJ PIERWSZY DZIEŃ RESZTY TWOJEGO ŻYCIA!

Czy ta wiadomość jest wyświetlana poprawnie? Zobacz ją w przeglądarce.

Jeżeli nie chcesz otrzymywa Newslettera, wypisz się z listy.